predaj rodinný dom Komjatice, Partizánska

predaj rodinný dom Komjatice, Partizánska

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Komjatice, Partizánska

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Komjatice. Dom bol postavený v 50tych rokoch minulého storočia, stojí na 1341 m2 veľkom pozemku, so šírkou 9,5 m až 17,5 m a dĺžkou 95 m, je čiastočne podpivničený. Dom je postavený z pálenej tehly so sedlovou strechou. Pozostáva z priestrannej chodby, troch samostatných nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, miestnosti so vstupom na poval. Dom je v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom stave. V izbách sú drevené parkety, na chodbe a v kuchyni dlažba. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom . Dom je po rekonštrukcii vhodný na bývanie alebo ako chalupa. Na pozemku sa nachádzajú IS - vodovod, elektrická prípojka, žumpa a vlastná studňa. Na dvore sa nachádza letná kuchyňa. Nehnuteľnosť je ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú pokojný život na vidieku. Veľkosť pozemku ponúka možnosť jeho rozdelenia a výstavbu ďalšieho rodinného domu.
Cena 40 000,- €
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra