predaj rodinný dom Nitra, Hraničná

predaj rodinný dom Nitra, Hraničná

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Nitra, Hraničná

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na 8á pozemku v príjemnej lokalite Nitry časti Zobor. Dom menšej veľkostnej kategórie je trojpodlažného charakteru. Dispozične pozostáva zo suterénu (58m2), kde sa nachádzajú garáž, pivnica, technická miestnosť a sklad. 1.podlažie(prízemie-58m2) ponúka vstupnú časť, schodisko, wc, komoru, obývací priestor, kuchyňu a lodžiu(terasu). 2.podlažie(poschodie-58m2) ponúka dve izby, kúpeľňu a schodisko. Obe izby disponujú lodžiami s pekným výhľadom na okolie. Kúrenie je ústredné-plynové, doplnené o krb v obývacej časti. Stavba bola realizovaná v r.1978 z tehly a kvádra. Pôvodný avšak zachovalý stav dáva predpoklad k rekonštrukcii podľa vlastných predstáv. Všetky inž. siete sú samozrejmosťou. Po zrekonštruovaní dáva predpoklad k bývaniu v peknej lokalite Zobora s dobrou dostupnosťou a v blízkosti lesa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra