predaj rodinný dom Žirany

predaj rodinný dom Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žirany

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany vzdialenej od Nitry 10 km. Dom postavený na 570m2 parcele je v pôvodnom stave. Bol postavený z pálenej tehly a pórobetónových tvárnic v šesťdesiatych rokoch. Dispozične pozostáva z troch miestností, pričom dve sú izby a jedna kuchyňa. V dome nie je kúpeľňa a kúrenie je riešené na pevné palivo kachľami. Zo sietí sú k dispozícii elektrina, plynová prípojka je priamo pred domom ako aj prípojka obecného vodovodu. Na dome je vymenená strecha, inak je v pôvodnom, avšak v zachovalom stave. Je možné ho užívať ako chalupu, alebo po rekonštrukcii využiť aj na trvalé bývanie. V cene uvedenej nehnuteľnosti je zohľadnená absencia kúpeľne, avšak po jej dobudovaní plne nahrádza bývanie v dvojizbovom byte.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra