predaj rodinný dom Radava

predaj rodinný dom Radava

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Radava

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Radava v jej okrajovej časti. Dom s pozemkom 6á sa nachádza v novobudovanej lokalite obce, vo vzdialenosti 3km od termálnych kúpeľov v Podhájskej. Súkromná prístupová cesta priamo z hlavnej cesty medzi NZ a LV umožňuje bývanie v bezpečnej slepej uličke s priamym dosahom či už do Podhájskej alebo do Nových Zámkov.
Dom menšej veľkostnej kategórie (99m2) je postavený z tehly, kompletne zateplený s novou fasádou a so škridľou na streche. Interiér je vystierkovaný, pripravený pre vymaľovanie si podľa vlastných predstáv. V dome je predpríprava na sanitu v kúpeľni a taktiež kuchyni plánovanej v spoločnom priestore s obývačkou. Dispozične pozostáva zo vstupu,chodby,obývačky s kuchyňou, ďalších 3.izieb, kúpeľne a samostatného wc. V dome je podlahové kúrenie. Z inž. sietí sú k dispozícii obecná voda , elektrina a odpad je riešený vlastnou žumpou s objemom 27m3! Bližšie špecifikácie použitých materiálov sú k disp. po obhliadke nehnuteľnosti s majiteľom. Dom je vhodný ako pre trvalé bývanie, taktiež pre rekreačné účely, keďže dosah do Podhájskej je priam ideálny.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra