predaj rodinný dom Štiavnické Bane

predaj rodinný dom Štiavnické Bane

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Štiavnické Bane

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší(r.1868) rodinný dom v Štiavnických Baniach. Výmera pozemku podľa LV je 256m2, z toho zastavaná plocha tvorí 150 m2 (menší dvor a parkovacia plocha pre 2 osobné autá). Obytná plocha domu je 300m2. Stavba pozostáva z dvoch podlaží a pivničných priestorov. V pivnici sa nachádza aj studňa. Prízemie tvorí: 2 x izba, chodba, vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa, komora.
Poschodie(samostatný vstup) tvorí: 4 x izba, kúpeľňa, WC, schodisko, vstupná veranda. V podkroví sa nachádza ešte jedna menšia miestnosť. Stavba z pohľadu statického je úplne v poriadku, avšak rozsiahla rekonštrukcia je nevyhnutná predovšetkým na poschodí. K dispozícii sú však všetky inž. siete. Objekt je zaujímavý predovšetkým svojou polohou v obci a historickou hodnotou. Objekt je zapísaný na LV ako ,,Národná kultúrna pamiatka,,. Uvedený objekt po rekonštrukcii môže byť využitý jednak na trvalé bývanie, resp. ako penzión.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra