predaj 2 izbový byt Nitra, Na Hôrke

predaj 2 izbový byt Nitra, Na Hôrke

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Na Hôrke

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Diely na ulici Na Hôrke v zateplenom bytovom dome.
Byt je o výmere 44,60 m2, nachádza sa na 2.poschodí/7, nemá balkón.
Dispozícia bytu: chodba 5,56 m2, kúpeľňa s WC 3,86 m2, kuchyňa 3,76 m2 spojená s obývacou izbou 20,31 m2, spálňa 11,10 m2. K bytu prislúcha pivnica o rozmeroch cca. 1,4 m x 1,14 m.
Byt prešiel značnou rekonštrukciou: plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere ADLO, murované jadro kúpelne spojenej s WC so sprchovým kútom a radiátorom, na chodbe a v kúpeľni je dlažba, v izbách je PVC. Byt je orientovaný na juhozápad s výhľadom na rodinné domy na Šúdole.
Bytový dom je zateplený, má nové schodisko, nové vstupné dvere, nové stupačky, senzorické osvetlenie na chodbách a plastové okná na medziposchodiach.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra