predaj garsónka Nitra, Dlhá

predaj garsónka Nitra, Dlhá

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj garsónka Nitra, Dlhá

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj garsónku v Nitre, na sídlisku Chrenová, Dlhá ul. Nachádza sa na 6. posch/7. Garsónka o výmere 19 m2 je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá zahŕňa nové plastové okno, vstupné bezpečnostné dvere, novú kúpeľňu so sprchovým kútom, novú kuchynskú linku, v izbe sú zrenovované parkety, v chodbe a kúpeľni nová dlažba, menené všetky rozvody vrátane elektroinštalácie (podložené priebežnou fotodokumentáciou o vykonaných prácach).
Garsónka sa predáva so zariadením.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, v bezprostrednej blízkosti autobusová zastávka MHD, obchod. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej lokalite, s pekným výhľadom na mesto.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra