predaj garsónka Nitra, Baničova

predaj garsónka Nitra, Baničova

Popis nehnutelnosti

predaj garsónka Nitra, Baničova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj garsónku Nitra Klokočina. Garsónka o výmere 24 m2 sa nachádza na prvom poschodí z 12, v kompletne zrekonštruovanom a novo zateplenom bytovom dome. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne, samostatnej toalety a jednej izby s kuchyňou.
V roku 2016 prešiel byt čiastočnou rekonštrukciou, pričom bol kompletne vystierkovaný, vymaľovaný a bola vymenená nová kuchynská linka. Okno v byte je plastové. Na podlahách je PVC a nové koberce. Jadro bytu je pôvodné.

Lokalita sa vyznačuje všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, v najbližšom okolí sú školy, škôlky, supermarkety, zdravotnícke centrum, reštaurácia...

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková