predaj 3 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

predaj 3 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

predaj 3 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj trojizbové byty vo výstavbe v obytnom komplexe Nová Nitra, v širšom centre mesta Nitra, v areáli bývalého Pivovaru. Predpokladaný termín kolaudácie bytov: prvá polovica roka 2018.

Posledné dva voľné 3 izbové byty sa nachádzajú na druhom nadzemnom podlaží. Výmera bytov je od 76m2 a 92m2. Cena bytov je 110.082,- Eur a 128.951,- Eur.

Projekt Nová Nitra je komplex bytových domov postavený ako železobetónový skelet s monolitickými stropmi a priečkami z keramickej tehly. Okná sú plastové so 6 komorovým profilom. Vstupné dvere do bytu spĺňajúce protipožiarne požiadavky, interiérové dvere zahrnuté z cene štandardu sú vo farbe a prevedení, ktoré si klient môže vybrať sám z ponuky zhotoviteľa. V cene štandardu je zahrnutá i podlaha podľa vzorkovníka, sanita a dlažba v kúpeľni (vaňa alebo sprchový kút) a na toalete, stierky na stenách + biela maľovka, jedno pripojenie pre internet, telefón a IP káblovú televíziu v každej miestnosti. Možnosť inštalácie klimatizácie na požiadanie klienta.

Možnosť kúpy i v stave holobytu a dokončenia podľa vlastných predstáv. Holobyt neobsahuje: interiérové dvere so zárubňami a kovaním, laminátové plávajúce podlahy, obklady, dlažby, sanitu s batériami.
Lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do centra mesta, železničná a autobusová stanica, tržnica, nemocnica škola, škôlka, mestský úrad i obchodné centrum sa nachádzajú do 10 minút cesty pešo. Diaľnica smer Bratislava a Banská Bystrica je vzdialená 3 min. autom.
Financovanie nehnuteľnosti je po dohode a možností klienta. Možnosť spolu financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková