predaj 1 izbový byt Kremnica

predaj 1 izbový byt Kremnica

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 1 izbový byt Kremnica

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1 izbový byt v absolútnom centre Kremnice. Byt o rozlohe 68 m2 sa nachádza v banskom bytovom dome bez výťahu, postavenom asi pred 500 rokmi, je súčasťou historickej časti mesta. Táto lokalita sa vyznačuje pokojným bývaním prevažne rodinného typu s pekným okolím s dostatkom zelene. Kremnický hrad je vzdialený iba cca 500 metrov od bytového domu. Napriek polohe bytového domu v úplnom centre mesta sa lokalita vyznačuje dostatkom parkovacích miest. Byt sa nachádza na prvom poschodí. Dispozične pozostáva z veľkej izby, samostatnej kúpeľne s WC, kuchyne. V celom byte sú nové stierky a maľovka, pričom sa dbalo na zachovanie pôvodných klenbových stropov, nová plávajúca podlaha, v kúpeľni je dlažba a nový sprchový kút. Vonkajšie, ako aj vnútorné dvere a zárubne sú z masívneho dreva. Byt má vlastné elektrické kúrenie (prípravu TÚV zabezpečuje elektrický prietokový bojler). K bytu prislúcha podiel na spoločnom dvore s výhľadom na Kremnický hrad a taktiež na klenbovej pivnici. Bývanie v takomto byte spĺňa podmienky i náročnejších klientov, pričom ponúka novému majiteľovi moderné bývanie s nádychom histórie a pekným výhľadom v centre Kremnice. Byt je možné využiť ako na celoročné bývanie, ale aj ako investíciu pre ďalší prenájom na víkendové , rekreačné či lyžiarske pobyty.
Cena: 65.000 Eur

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra