Štefan Nagy

Štefan Nagy

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

S pánom Štefanom Nagyom som bola vysoko spokojná, jednanie a poskytované služby na vysokej profesionálnej úrovni, určite budem odporúčať známym.

Daniela Gábrišová, Nitra

p. Nagy bol ako maklér z môjho pohľadu ústretový, promptný, profesionálny a nadštandardný. U nás veľká spokojnosť.

Anna Ďuroňová, Nitrianske Hrnčiarovce

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom p. Nagya. Snažil sa zodpovedať na všetky naše otázky, dozisťovať veci, včas a komplexne odpovedať. Doriešiť našu kúpu nehnuteľnosti do konca bez problémov.

Vladimír Porkert, Nitra

Profesionálny prístup a znalosti.

Ľubomír Pocsik, Bratislava

Pán Nagy je precízny, ochotný, otvorene sa so mnou porozprával o predaji mojej nehnuteľnosti, nezavádzal v informáciách, ochotne si vypočul a odpovedal na všetky moje otázky. Podával mi priebežne informácie o stave predaja nehnuteľnosti. Kedykoľvek som potrebovala nejakú informáciu, vždy mi vyhovel. Keď sa vyskytol problém, okamžite ma s ním oboznámil, aby sa mohol ihneď vyriešiť. Veľmi oceňujem jeho profesionálny prístup. Ďakujem. Ak budem mať možnosť, odporučím pána Nagya ďalšiemu záujemcovi o predaj nehnuteľnosti. Určite bude spokojný tak ako ja.

Mária Kaducová, Bratislava

TOP MAKLÉR, neviem si predstaviť lepší prístup ku klientovi, či už z pozície predávajúceho alebo kupujúceho. Napriek tomu, že sa poznáme už veľmi dlho, moje stanovisko je maximálne objektívne.

Miroslav Fülöp, Nitra

Najlepší.

Ján Koprda, Zlaté Moravce

S pánom Nagyom sme boli veľmi spokojní, je to empatický maklér, má príjemné vystupovanie, je dobrý odborník vo svojom odbore, našiel nám dobrého kupcu, sme úplne spokojní.

Martin Gréč, Malé Zálužie

Professional.

Ľubomír Pócsik, Kolíňany

Profesionálny prístup, organizácia do posledného detailu, kompletný prehľad informácií týkajúcich sa katastra, banky a podobne .Jednoducho nadmieru spokojní

Jozef Kollárik, Nitra

Príjemný, odborne zdatný, korektný, priateľský, flexibilný, ochotný vyjsť klientovi v ústrety.

Zoltán Tóth, Pohranice

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra