Mgr. Mária Ševčíková

Mgr. Mária Ševčíková

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Pani Ševčíková je veľmi príjemná a ochotná, trpezlivá, s profesionálnym vystupovaním a ochotou pomôcť aj nad rámec svojich povinností, za čo jej veľmi ďakujem.

Katarína Jelínková, Nitra

Bol som maximálne spokojný s prácou pani Ševčíkovej.

Ľubomír Varga, Nitra

Rýchly, profesionálny a podporujúci prístup k žiadaným službám.

Gabriela Vnučková, Nitra

Ochota, ústretovosť, milý a profesionálny prístup.

Jana Valentová, Nitra

Spokojnosť, časová flexibilita. Všetko vybavené podľa predstáv.

Matej Barický, Nitra

Veľmi som bola spokojná so zodpovedným a profesionálnym prístupom p. Ševčíkovej. Taktiež si cením veľmi vzácny ľudský prístup. Určite chcem vrelo odporučiť p. Ševčíkovú aj ostatným klientom.

Mária Dubajová, Nitra

S prístupom pani Ševčíkovej sme boli veľmi spokojni. Jej práca bola na vysokej profesionálnej úrovni.

Hana Borsuková, Nitra

Profesionálny prístup, ochota, ústretovosť.

Eleonóra Živická, Komárno

Rýchlosť, precíznosť, spoľahlivosť a ochota.

Peter Vencel, Nitra

Bola som spokojná s prístupom makléra, nemám vôbec žiadne výhrady.

Mária Hollá, Jarok

Bolo mi potešením spolupracovať s pani Ševčíkovou. Môžem ju len pochváliť za jej vysoko profesionálny prístup. 100 % spokojnosť !

Milan Katerinka, Nitra

Pani Sevčíková je spoľahlivá, aktívna, pružná. Môžem ju odporučiť pre jej férový a zodpovedný prístup. Všetko 100% dotiahla do konca. Má dobrý prehľad a vyzná sa v svojej práci. Výborná komunikácia a profesionálny prístup. Skutočne ďakujem a odporúčam takúto maklérku.

Terézia Klocoková, Nitra

Naša spolupráca bola vždy veľmi korektná, rýchla a bezproblémová. Vždy ste sa snažili nájsť ideálne riešenie podľa našich požiadaviek. Servis bol vždy kvalitný. Opätovne sme sa obrátili na Vás aj pri novom hľadaní a urobili by sme tak znovu.

Gabriela Bírová, Nitra

Čo sa týka našej spolupráce, bola som veľmi spokojná s Vašimi službami. Pochopili ste moje požiadavky na nájomníka a podľa toho ste promptne a cielene zorganizovala podnájom v rýchlom čase. Postarala ste sa o všetku administratívnu agendu a zmluvy plus oceňujem, že som ako pracujúci človek nemala žiadne starosti s obhliadkami bytu atď. Preto by som Vaše služby určite odporúčala aj ostatným a v prípade potreby by som s Vami uzavrela spoluprácu opäť. Zároveň chcem zdôrazniť aj Váš milý a príjemný prístup resp. vystupovanie voči klientom.

Gabriela Vnučková, Nitra

Spolupráca s Vami bola veľmi efektívna. Flexibilne ste reagovali na akékoľvek naše otázky. Predaj bytu prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a nemali sme žiadne výhrady voči Vašej práci. Takisto oceňujeme vybavenie dokumentácie, rýchle jednanie, príjemný prístup, vecný a pružný prístup k veci. Sme veľmi radi, že sme mohli spolupracovať práve s Vami.

Manželia Honzoví, Nitra

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra